Yalan Bir Sevgiymiş Demek

Yalan Bir Sevgiymiş Demek

Sevdim, çok sevdim .. Deliler gibi .. Bağlandım, bir gün olsun bile sensiz olmadım.. Her saniye seni düşündüm, her saniye ..

Yalan Bir Sevgiymiş Demek

Sevdim, çok sevdim .. Deliler gibi .. Bağlandım, bir gün olsun bile sensiz olmadım.. Her saniye seni düşündüm, her saniye ..
Duramadım sensiz .. Sensiz geçen bir günüm bile olmadı .. sensiz olsam bile düşüncelerimde, hayallerimde her zaman sen oldun .. Dolaştığımızda geceleri uyku girmezdi gözüme .. Her zaman seni düşündüm seni düşündüm ..

Çook mutluydum .. Yanımda her zaman "sen" olduğunda çok mutluydum .. Gözüm senden başkasını görmüyordu .. Farz ediyordum sende beni benim seni sevdiğim gibi seviyorsun .. Her zaman gülerdik ..  o kadar seviyordum seni .. Senin gülüşünün beni ne kadar mutlu ettiğini bilmedin .. Ellerimden tuttuğunda nasıl mutlu olduğumu bilmedin .. Nasıl çocuklar gibi mutlu olduğumu bilmedin..Nice hayaller kurardım sana ait..Sen bunları bilmedin .. Hiçbir şeyi bilmeden gittin. . Tüm hayallerimi alt üst edip gittin .. mutluluğumu elimden alıp gittin..Terk ettin beni ..

Senin beni sevdiğini düşünmüştüm.. sen demesen de her sözün yalan imiş.. Bütün hayallerimi alt üst ettin ..  Şimdi her gün sana neden böyle bağlandığımı, seni neden sevdiğimi düşünüyorum .. Bazen düşünüyorum da, bu kadar sevilecek ne yaptın ?  .. Bana her gün canım dedin, ama her kelimenin her bakışın yalanlarla dolu idi.. Bana her söylediğin sözün yalan olduğunu fikrine düşündükçe yüreğim kopuyor yerinden .. Sana nasıl güveneyim diye düşünüyorum .. Her güldüğünde nasıl mutlu olabilir diye düşünüyorum .. dünyalarca değer verdiğim insanın bir gün beni yarı yolda bırakacağını sadece bir hevesmiş gelip geçici olduğunu, kalbimi paramparça edeceğini nereden bilebilirdim?

Biliyorsun, bazen oturup düşünüyorum ki, seni niye sevmişim .. Hiç de hak etmedim sana olan bu sevgime .. Seni nasıl unutacam bilmiyorum, Öyle nefret ediyorum ki özüme Seni sevdiğim, sana güvendiğim, sana bağlandığımı beni öyle bir dereceye getirdin ki seninle olan her bir ana artık nefret ediyorum ..
Benim gülüşüm sen idin ..
Benim sevgim sendin ..
Benim dünyam sendin ..
Benim hayatım sendin ..
Benim saniyəm, dakikam, saatim günüm sendin ..
Benim ömrüm sendin ..
Benim nefesim sendin ..
Sen benim herşeyim idin .. herşeyimsen ..

Ama ne senin için sadece basit bir oyuncakmışım. Böyle kolay mıydı kalbimi kırmak? .. Nasıl kıya bildin kendi sevgine? .. Bir zamanlar sevgilim dediğin bana? ...

Her Vakit -   [820]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Güzel Sözler Haberleri

 • En Güzel Cuma Mesajları sözleriEn Güzel Cuma Mesajları sözleri

  Cuma günü, müminlerin bayramıdır. Güneşin doğduğu günlerin en hayırlısı Cuma gününde; sevdikleriniz, dostlarınız ve arkadaşlarınızla paylaşacağınız anlamlı cuma mesajları sizler için bu sayfada

  10.09.2015 16:48
 • Uykumu Alım Birazda Unutmak LazımUykumu Alım Birazda Unutmak Lazım

  Saat kaç olursa olsun beni rahatsız edebilirsin, telefon edip arayabilirsin, ancak açıp nezaketle konuşmam artık .. Mesaj atabilirsin, susaram senin bir zamanlar ihmâl ettiğin gibi .. Önceki kadar sert de değilim ..

  31.08.2015 23:33
 • Çiçek ve umut Oku Huzur BulacaksınÇiçek ve umut Oku Huzur Bulacaksın

  Çocukluğumun yedi yaşına kadarki altın dönemi tütün tarlalarında geçti. Altın çağı diyorum ki, renkleri, çiçekleri, ağaçları, küçük böcekleri, incecik yılan yavrularını, badem kabuklarını tanıdığım

  25.08.2015 23:12
 • Ey hayat sen ne garipsinEy hayat sen ne garipsin

  Hayat deyince bence akla sadece bunlar gelir, yaşamla ilgili fikirlər. Çünkü yaşam hakkında başka hiçbir şey bilmiyoruz? Düşünüyoruz, ancak yine de sorularımıza cevap bulamıyoruz.

  22.08.2015 14:43

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

 • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
 • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
 • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
 • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
 • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler