Will Smith'in Çocukluğu

Will Smith'in Çocukluğu

Yetenekli bir oyuncu, yapımcı ve şarkıcı Will Smith gişe rekorları kıran bir dize ile yolunu yukarı Hollywood'un en popüler ünlüler listesini çalıştı ve onun kredi şarkıları vurdu. Aslında Smith, bir film yıldızı olarak başladı asla onun yerine vurdu. Onun muazzam başarı geri bazı değerli dersler ve ahlak hayata takip erken ona öğretilebilir. Buzzle bu rapçi döndü film yıldızı çocukluk bir bakış verir.

Will Smith'in Çocukluğu
"İlk adım yapabilirsiniz söylemek zorundayım" dedi.
- Will Smith

Onun azim ve oyunculuk kahramanlık ile milyonlarca ilham verdi. Önce bir rapçi olarak görülen ve daha sonra blokta Hollywood'un en sıcak adamlardan biri olarak. Evet! Ben Will Smith yaygın olarak bilinen Willard Christopher Smith Jr., bahsediyorum. O Batı Philadelphia, Williard Caroll Smith Sr ve Caroline Bright 25 Eylül 1968 tarihinde doğdu ve kuzeybatısında Philadelphia. In Germantown büyümüştüm müzik dinlerken ekledi Will. Sugarhill Gang 'Rappers Delight' - o ilk başarılı rap şarkılarından biri geldi zaman o 11 yaşında rap başladı. Bu ilk şarkısı rap daha rap ona ilham ve. Overbrook Lisesi'nde okurken Jeff Townes görüştü Will ikilisi DJ Jazzy Jeff & Fresh Prince kendilerini çağırdı. Nedeniyle onun büyüleyici tavırları Prens lakaplı Will, tekerlemeler ve nüansları içeren saf rap hakkında çok şey öğrendim. İkili birçok hit numaralarını 90'lı 80'li ve çok popüler oldu ve seslendirdi. DJ Jazzy Jeff & Fresh Prince rapçi olarak başarılı olduktan sonra 1988 yılında ilk Rap Grammy Ödülü aldı, Will TV şovları döndü ve sonunda Hollywood'un.Will üstüne başarı kovaladı rağmen, o her zaman o bir çocukken öğrendiği bütün hatırlamak geri baktı. İşte ona sonraki hayatında ona yardımcı olacak bazı gerçekten önemli ahlak öğretti Will'in çocukluğundan bazı örnekleridir.
 

Will Smith'in Erken Hayatı

 

Will'in Aile
Williard Caroll Smith Sr., ABD Hava Kuvvetleri'nde bir çavuş ailede disiplin aşılamak amacıyla işinden ayrıldı. Will'in annesi Caroline Parlak Philadelphia okul panosu yöneticisi oldu. Will üç kardeş, bir ablası (Pamela) ve küçük ikiz kardeşler (Harry ve Ellen) sahiptir.altı ailesinin hakkında şikayet bir şey vardı. Will'in anne her zaman tüm çocuklarının temel ihtiyaçlarını yerine emin yaptı. Onlar eğitim üzerinde daha fazla vurgu ile, çocuk yetiştirme konusunda çok disiplinli idi. Will'in annesi o çalıştı devlet okuluna onu kabul olabilirdi olsa bile, en iyi Katolik okullar, Lourdes Our Lady of birinde onu alındı. O zaman onun çocukları için en iyi seçti. Küçük Will annesinin kendisine okunan Dr. Seuss, bir kafiye kitaplarını sevdim. Babası bir disiplinli ve her zaman onun çocuklarda disiplin ve iyi alışkanlıklar yetiştirilmesi için ileriye baktı. Bazen, bir cezalandırma aracı olarak, o da yaramaz onun çocuklarını spanked. Will, babasının biraz çok sıkı bulundu rağmen, o her zaman babasına başarı nedeniyle kredi verir. Babasının disiplin tutum onu odaklanmış kalmak yardımcı oldu ve dikkat dağıtıcı uzak kalmak için onu etkin olduğuna inanmaktadır. onun çocukluk hakkında Will görüşmeler, o zaman o dünyalar-Bir disiplinli baba ve sevgi dolu bir anne hem de iyi olduğunu bahseder zaman.
 

 

Her Seferinde Bir Tuğla
Will'in babası kez Onu ve kardeşini Harry açık bir proje atanır. Çocuklar bahçesinde çökmekte duvar yeniden gerekiyordu; elli ayak uzunluğunda ve yaklaşık on altı ayak yüksek oldu. Onlar beton karıştırmak ve sonunda tüm duvar kaplama, bir defada bir tuğla yerleştirmek zorunda kaldı. Will ve kardeşleri, bunlar. Bu kadar büyük bir projeyi tamamlama bile babalarının talebi de dumbstruck gelmiyordu edildi 'birden fazla tuğla' tavırla Ancak, Will ve Harry hem bir süre içinde tüm duvar inşa babalarından sürekli denetimi ile altı ay. Daha önce iş hakkında bu kadar kötümser İki kardeş, iş tamamlandıktan sonra gurur duygusu hissettim ve bu yüzden onların babası. Etmedi Will onun bir şey yapmak mümkün olmayacaktır düşünüyor Bugün bile, o bu olaya bakıyor ve 'Bir defada bir tuğla' kendisini hatırlatıyor.


 

 

Dondurucu Olayı
Bir soğutma mühendisi olmak Hava Kuvvetleri, Will'in babası bıraktıktan sonra, sık sık dondurucular yüklemek için mağazaları ziyaret etti. Will çoğunlukla mağaza ziyaretleri babasını eşlik etti. Böyle bir ziyaret sırasında, Will ve babası her ikisi de bir süpermarket bodrum katında bir dondurucu yükleme ve çalışanların zemin üzerinde bir sıçan öldürme çözüm yayıldı. Will ve babası her ikisi de ölü bir fare lekeli kompresör, arıyor gitti. Will'in babası sıçan öldüğünü tam olarak yeri düzeltmek zorunda kaldı; Babası noktaya gitti ve en ufak tereddüt etmeden çıplak elleriyle ölü sıçan yakaladı. O. Uzakta sıçan attı ve dondurucu sabit Bu, bir o / o bir yaşam için ne ilgisi var hakkında şikayette asla gerektiğini Will öğretti. Bu onu Will Smith hepimizin bugün-başarılı bir aktör, yapımcı ve şarkıcı onu biliyorum ne neden azim ve sıkı çalışma değerini, fark yaptı.
 

 

Will ve Müzik
Will'in aile müziği seven insanlarla doluydu. Neredeyse herkes seslendirdi ve bir enstrüman oynadı. Annesinden piyano çalmayı öğrendi ve kendisi tarafından tüm davul öğrendim. O on yaşındayken anne ve babasının bir hediye olarak yaptığı ilk stereo sistemi almış olacak. Boş zamanlarında, o müziğin farklı türlerde dinledi; onun bu hobi en popüler rap numaralardan birine onu tanıtan sorumlu olduğu, ayrıca rap ve funk müziğinin Will'in sevgi ve ilgi neden 'Rappers Delight'. Will, özellikle şiir yazma, müzik ekledi. O acemi rap sanatçıları kontrol etmek şehir içi sokak köşelerini ziyaret etmek için kullanılır. Bu yerlerde rap sevgisini beslenmesi için ideal olmasına rağmen, tehlikeli ve uyuşturucu ve şiddet dolu idi. Ancak, Will'in sevgisi sadece rap oldu, ve o dışında bir şey (babası tarafından telkin disiplin sonucu) indulged asla. Ortağı Jeff Townes 1988 yılında, Rap kategorisinde ilk Grammy Ödülü'nü aldığında rap Will'in başarısı belli oldu müzikten dışında bir çocuk olarak, Will sporu özellikle basketbol ekledi. O da sekiz yaşında babasından öğrendiği satranç oynadı.


 


Will Smith gibi, her başarılı erkeğin şekillenir ve onun çocukluk sağ kalıp. Hayallerinin peşine için, bir, disiplinli odaklı ve fırsatlara hayır demek asla olmalıdır.

Her Vakit -   [569]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Biyografi Haberleri

 • Peru KültürüPeru Kültürü

  Peru gittiniz? İşte çeşitli sanat formları, gıdalar, edebiyat ve daha oluşur, bu cumhuriyetin, kültürü bir açıklama bu. Peru kültürüne bir anlayış ve halkının yaşam tarzı için okumaya devam edin.

  29.07.2015 15:22
 • Mel Gibson BiyografiMel Gibson Biyografi

  Tam bir parya bir sevimli, şeytani yakışıklı film yıldızı itibaren, Mel Gibson gibi başka şöhreti inişler ve çıkışlar gördü. Şimdi, o daha bir zorunlu münzevi gibi görünüyor, onun çok kendi Shakespeare

  21.07.2015 14:19
 • Dr Seuss BiyografiDr Seuss Biyografi

  Dr Seuss bir çok sevilen Amerikalı çocuk yazar ve karikatürist oldu. Bu Buzzle makaleleri hayatının ve o bugün için bilinen neler yapmaktan hoşlandığını yapılan diğer etkinlikler aracılığıyla alır.

  09.07.2015 15:34
 • Büyük İskender BiyografiBüyük İskender Biyografi

  Büyük İskender ilahi olmak için ihtiyaç motive edildi. O dünyanın herhangi bir başka cetvel daha fazla arazi üzerinde hüküm Kral oldu. O 33 yaşında öldü.

  09.07.2015 15:34

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

 • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
 • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
 • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
 • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
 • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler