Teşvik ve Güç Sözleri

Teşvik ve Güç Sözleri

Birisi için cesaret ve güç kelimeleri kullanarak onu iyi hissettirecek ve ona güvenini yeniden kazanmak yardımcı olmak için iyi bir yoldur. Bu makale ünlü teşvik ve mukavemet tırnak birkaç oluşur. Okumaya devam etmek.

Teşvik ve Güç Sözleri

Cesaret ve ilham Rahatlatıcı sözler, birisi daha iyi hissetmenize yardımcı en iyi araç birçok kez. Onlar zorlukları mücadele ve hareket birini motive etmek cesaret vermek, kırık bir ilişki iyileşmesine yardım, bir ağrıyan kalbi yatıştırabilir. Bu sözler kayıp güveni yeniden inşa etmek ve kaybolan umut yeniden en iyi yollarıdır. Bize kuvvet ve cesaret bazı güzel sözler bir göz atalım. Güç teşvik Words "Ne sen ne ile nerede, can yapın." - Theodore Roosevelt 'ortaya çıkması büyük bir şey beklemeyin. Ne var ile size nerede başlar ve her zaman daha bir şey götürecektir. '' - Mary Manin Morrissey 'Yirmi yıl sonra size olanlardan size göre daha yapmadım şeyler daha hayal kırıklığına uğrayacaktır yaptı.

Yani, güvenli liman uzak yelken, bowlines kurtulmak için yelkenleri ticaret rüzgarları yakalamak. Keşfet. Dream. Keşfetmek. '' - Mark Twain 'insanın hiç aklı tasavvur ve inanamıyorum ne o elde edebilirsiniz.' '- Napoleon Hill, "Bu bir Doğu hükümdar kez ona hiç olmak için bir cümle icat etmek, onun bilge adamlar tahsil söyleniyor . görünüm ve her zaman ve durumlarda doğru ve uygun olmalıdır hangi Ona kelimeler sundu: "Ve bu da, vefat eder." "- Abraham Lincoln "Eğer gerçekten ne yapmak istediğinize vazgeçmeyeceğim asla kişiyi. büyük hayalleri olan tüm gerçekleri ile birden fazla güçlüdür.

Yazar Bilinmeyen "yerine vererek kendimi, neden elimden kendimi nedenlerle veremiyoruz neden nedenlerle." - Yazar Bilinmeyen "İnsanlar söylediklerine şüphe olabilir, ama onlar ne yaptığını iman edecektir." - Lewis Cass . - 'Yazar Bilinmeyen Tamam değilse "Her şey o sonu değil, sonunda Tamam olacak ve sen diyorsun ki; Sen şeyleri görmek ' , 'Neden?' Ama ben asla olmamış şeyleri hayal ve ben demek 'Neden olmasın?' '- George Bernard Shaw her şeyi doğru olana kadar 'beklemeyin Mükemmel asla her zaman mükemmel koşullarda daha zorluklar, engeller ve daha az olacaktır Peki şimdi başlayın.....

Çektiğiniz her adımda, daha güçlü ve daha güçlü, daha yetenekli, daha özgüvenli ve daha fazla başarılı büyüyecek '- Mark Victor Hansen. "Deneyim başınıza değil ne olduğu; Bu size ne ile ne olduğunu. "- Aldous Huxley 'tek ömür boyu, güvenilir motivasyonları içinden gelen olanlardır ve bu güçlü biri size ettik bilerek büyür sevinç ve gururu Sadece bunu yapabilirsiniz gibi bir şey yapmış '- Lloyd Dobens. "başarısızlık olasılığını dikkate Asla; Sürece devam ettiği, başarılı olacaktır. "- Brian Tracy "sizin için bir şans her zaman vardır, hatalar yaptıysanız. . "- Mary Pickford bir taze dediğimiz bu şey için, seçtiğiniz herhangi bir an başlatmak olabilir 'başarısızlık' düşüyor, ama aşağı kalmak değil "Sen bu kadar uzun süre düzenlenen niye vazgeçmek gibi hissediyorum, hatırlıyorum ilk etapta.

Yazar Bilinmeyen "Far better çok zevk ne kadar acı, ne o zavallı ruhlar ile rütbe daha yaşadıkları, çünkü ... hatta yetmezliği damalı olsa, kudretli şeyleri cesaret şanlı zaferler kazanmak öyle zafer ne de yenilgi bilmez gri alacakaranlıkta. "- Theodore Roosevelt "olmaları ve onlar olma yeteneğine ne olmak için onlara yardım etmek onlar gerektiğini şey sanki insanları davranın." - Johann Wolfgang von Goethe'nin "Ondan değil Ben çok zekiyim, ben uzun problemleri ile kalmak sadece. "- Albert Einstein "discouraged etmeyin. Genellikle kilidi açar demet son anahtardır.

Yazar Bilinmeyen "Bir düğüm ve asmak, senin ipin sonuna geldiğinizde." - Franklin D. Roosevelt, "Her büyük bir başarı zamanlar imkansız olarak kabul edildi. "- Yazar Bilinmeyen '' Yaş engel teşkil O kafanızda koymak bir sınırlama var.. '- Jackie Joyner-Kersee 'bir zamanlar olması, belirli bir görevi başarmak bezginlik ve hoşnutsuzluk ve her ne pahasına olursa bunu başarmak için karar kazanç.

Bir yorucu emek çok büyüktür başarılı olmanın özgüven içinde. '' - Thomas A. Bennett 'Sadece yöntemlerini öğrenir, size yöntemlere bağlı olacak, ancak ilkelerini öğrenmek eğer kendi yöntemleri geliştirebilir.' '- Ralph Waldo Emerson bir kapı başka bir kapı açılıyor kapanıyor "; ama biz sık sık bizim için açılır olanları görmüyorum, çok uzun ve bu yüzden üzülerek kapalı kapının bakmak. "- Alexander Graham Bell "Sizin ve elde etmek istediğiniz her hedefi arasında engellerin bir dizi var ve hedef büyük, engeller büyük. Senin kararın ve de sıradan dışında zorluklar ve sorunlarla karşı karşıya sıradan gerektirdiği dışında bir şeyler yapmak, olmak. Bazen büyük varlık herkesten daha uzun onunla kalmak için yetenek basitçe. "- Brian Tracy "dünya, Umut fısıldar," Vazgeç ", dediğinde 'o bir kez daha deneyin.'

Yazar Bilinmeyen İncil Teşvik Kelimeler 'Tanrı sizi seviyor ve sizi seçmiştir.' - 1 Selanikliler 1: 4-5 '' Güçlü ve yürekli olun korkuyor ya da onlar yüzünden dehşete olmayın, için. 6:. Tesniye 31 - '' diye seni terk etmeyeceğim, seni asla bırakmayacağım, Allah'ınız Rab sizinle gider "Benim eti ve kalbim başarısız olabilir, ama Tanrı sonsuza dek kalbimde ve benim kısmının gücüdür." - Mezmur 73: 26 Benimle vardır için "Ben ölümün gölgesi vadisinin içinden yürümek bile, ben, kötülükten korkmam; senin çubuk ve personel, onlar bana teselli "- Mezmur 23:. 4 'Bana gelin, yorgun ve yükü ağır olanlar, ve ben size rahat veririm senin üzerine benim boyunduruğu al ve ben için benden öğreneceksiniz.

Nazik ve kalbinde mütevazi ve canlarınız rahata odamda boyunduruğu kolaydır ve yüküm hafiftir için '- Matta 11: 28-30.. 'Lord bekleyin, iyi cesaret olun Ve O, shall Ben Lord, demek, bekle '- Mezmurlar 27:14; kalbini güçlendirmek! 'şey hakkında endişeli olabilir, ama her şey, dua ve dilekçe ile, şükranla, Allah'a isteklerini sunmak' yapmayın '-. Filipililer 4: 6 . 'Korku, ben size yardımcı olacaktır değil' I için, Allah'ınız Rab, sana söyleyen, sağ elinizi yapacak '' - İşaya 41:13 'Bizi hayırlarda yorgun hale vermeyelim .: - '9 Galatyalılar 6, uygun zamanda bir hasat biçecek biz' pes etmeyin eğer bütün yolları O'nu kabul In; bütün yüreğinizle Rab 'Güven, Ve kendi anlayış değil yalın' ., Ve O, kendi gözünde bilge olmayın sizin yolları doğrudan gelir; Korku Efendisi ve kötülükten yola '- Atasözleri 3:.. 5-7 bu kötü zamanlarda yardımcı olabilir teşviki ve gücü bazı kelimeler vardı. Kelimeler nasıl bak. Hiçbir şey çözülebilir gibi görünüyor zaman, sözler, umut getirebilir kez zor görünüyor zaman, kelimeler cesaret geri yükleyebilirsiniz ve hayat her adımda bir sorun teşkil etmektedir zaman, cesaret verici sözler savaşmaya ivme kazandıracaktır.

Her Vakit -   [490]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Güzel Sözler Haberleri

 • En Güzel Cuma Mesajları sözleriEn Güzel Cuma Mesajları sözleri

  Cuma günü, müminlerin bayramıdır. Güneşin doğduğu günlerin en hayırlısı Cuma gününde; sevdikleriniz, dostlarınız ve arkadaşlarınızla paylaşacağınız anlamlı cuma mesajları sizler için bu sayfada

  10.09.2015 16:48
 • Uykumu Alım Birazda Unutmak LazımUykumu Alım Birazda Unutmak Lazım

  Saat kaç olursa olsun beni rahatsız edebilirsin, telefon edip arayabilirsin, ancak açıp nezaketle konuşmam artık .. Mesaj atabilirsin, susaram senin bir zamanlar ihmâl ettiğin gibi .. Önceki kadar sert de değilim ..

  31.08.2015 23:33
 • Çiçek ve umut Oku Huzur BulacaksınÇiçek ve umut Oku Huzur Bulacaksın

  Çocukluğumun yedi yaşına kadarki altın dönemi tütün tarlalarında geçti. Altın çağı diyorum ki, renkleri, çiçekleri, ağaçları, küçük böcekleri, incecik yılan yavrularını, badem kabuklarını tanıdığım

  25.08.2015 23:12
 • Yalan Bir Sevgiymiş DemekYalan Bir Sevgiymiş Demek

  Sevdim, çok sevdim .. Deliler gibi .. Bağlandım, bir gün olsun bile sensiz olmadım.. Her saniye seni düşündüm, her saniye ..

  23.08.2015 18:21

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

 • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
 • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
 • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
 • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
 • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler