Kadınlar için İlham Alıntılar

Kadınlar için İlham Alıntılar

İlham bizim hayatımızda ne ihtiyaç vardır; sürekli, gerçek ilham. Apart bize ilham insanlardan, daha iyi yapmak için, sürekli bunu yapmak için, teşvik yardımcı motive ve bize soracak başka şeyler vardır. Ilham alıntılar bunlardan biridir.Kadınlar İçin İlham verici Kelime Ve Sözler

Kadınlar için İlham Alıntılar

Biz hareket amacını kaybettim sanki biz hissediyorum zaman hayatımızda anlar gelebilir. Hepimiz inişler ve çıkışlar var ve biz bize en iyi canlandırmak yardımcı olacak bir ilaç olarak ilham gerektiğini, kötü zamanlarda ise. Aşağıdaki alıntılar, teselli sağlar ve yeniden deneyin motive edecek. 

31 Inspirational Quotes ve Atasözü 

1.  Kimse sizin izniniz olmadan aşağı hissetmenize neden olabilir. 
- Eleanor Roosevelt 

2.  Bir kadın tam bir daire olduğunu. Onu beslemek ve dönüşümü yaratmak güç içinde. 
- Diane Mariechild 

3.  Kalbimde, ben bir kadın, iki seçenek vardır düşünüyorum. Ya o feminist ya da bir mazoşist olduğunu 
- Gloria Steinem 

4.  yapılması veya biri tarafından öğrenilen şey için Kadınların sınıfı ortak kadınlık, tüm kadınların mülk sayesinde, olur. 
- Elizabeth Blackwell 

5.  Her zaman yerine başkasının bir ikinci sınıf sürümü, kendinizin birinci sınıf bir versiyonu olacak. 
- Judy Garland 

6.  nedenle Senin hayatın hakkında endişelenmeyin, size, yemek veya içmek ne; ya vücudunuz hakkında, giydiğiniz ne. Değil gıda daha önemli yaşam ve giysi daha önemli bir organdır? 
- Matta 06:25 

7.  Uzak orada güneş yüreğimle özlemleri vardır. Ben onlara ulaşmak olmayabilir ama ben bakmak ve onların güzelliğini görmek, onlara inanan ve onları takip deneyebilirsiniz. 
- Louisa May Alcott 

8.  Pride sadece kavgalar ırkları, ama bilgelik öğütler olanlar bulunur. 
- Atasözleri 13: 10 

9.  bize tanımak ve bizim kahramanlar ve o-roes kutlamak için ne kadar önemli! 
- Maya Angelou 

10.  toplumu değiştirmek için en hızlı yolu, dünyanın kadınları harekete geçirmektir. 
- Charles Malik 

11.  Kadınlar gerçek mimarları olan . Toplumun 
- Harriet Beecher Stowe 

12.  Kadın kabul etmemelidir; diye meydan gerekir. O onun etrafında inşa edilmiş olan bu huşu edilmemelidir; O ifade için mücadele hangi onun o kadını sakının gerekir. 
- Margaret Sanger Higgins
 

Kadınların gücü için ilham alıntı


13.  güneşe uçmak ne zaman nasıl kazlar biliyor musunuz? Kim onlara mevsimleri anlatır? Nasıl insanlar bu hareket zamanı geldiğinde biliyor musunuz? Yani mutlaka bizimle göçmen kuşlar olduğu gibi, bilinmeyene doğru ileri gitmek için zaman kesinlikle bize sadece biz onu dinleyin olsaydı içinde ses vardır. 
- Elisabeth Kübler-Ross 

14.  Eğer ne var bakarsanız Hayatta, her zaman daha fazla olacak. Eğer hayatta olmayan ne bakarsanız, yeterince zorunda kalmayacaksınız. 
- Oprah Winfrey 

15.  isterseniz Politikada şey Yapýlmasýný şey bir kadına sormak istiyorum, bir adam sormak söyledi. 
- Margaret Hilda Thatcher 

16.  adam şöminenin de, ama milletin meclislerinde değil sadece, onun eş olarak kadını tanıyacaktır gün gelecek. Ardından, değil o zamana kadar, mükemmel yoldaşlık, ırk en yüksek gelişme neden olacaktır cinsiyetler arasında ideal bir birlik olacaktır. 
- Susan Brownell Anthony 

17.  Kadınlar, iki dil konuşan - biri sözel olduğunu. 
- William Shakespeare 

18.  şeyi bak ilk veya son kez ya onu görmeye sanki. Sonra yeryüzünde zaman zafer dolu olacak. 
- Betty Smith 

19.  kaldır olanlar onlar gerçekten en iyi yapacak nerede alından çıkartmaları ve yerine, koyun 'Benden istediğiniz istiyorum' - senin ayna üzerinde! 
- Susan Jeffers 

20.  Eğer iman test dayanıklılık üreten bilerek, çeşitli denemeler karşılaştıklarında, hepsini sevinç, benim kardeşleri düşünün. Ve hiçbir şey eksik, mükemmel ve tam olabilir, böylece dayanıklılık, onun mükemmel bir sonuç atalım. 
- James 1: 2-4 

21.  Ben korkmuyorum ... Ben bunu yapmak için doğmuş. 
- Joan of Arc 

22.  Bir kadın olarak, ben vatanı yoktur. Bir kadın olarak benim ülkem bütün dünya. 
- Adeline Virginia Woolf 

23.  Bir kadın bir çay poşeti gibi, sen o sıcak su onu koymak kadar ne kadar güçlü söyleyemem. 
- Nancy Davis Reagan 

24.  Şekil dışarı sen kimsin Ailenizden ayrı ve bir ilişki konum erkek ya da kadın. Kim bu dünyada ve ne yalnız iyi hissetmeye ihtiyacım bulun. O hayattaki en önemli şey olduğunu düşünüyorum. Çünkü birlikte benlik duygusu bulun, başka bir şey yapabilirsiniz. 
- Angelina Jolie 

25.  biz bizim kelime duymuş ya da memnuniyetle olmayacak korkuyorlar konuşuyoruz. Biz sessiz ama ne zaman, biz hala korkuyorlar. Yani konuşmak daha iyidir. 
- Audre Lorde 

26.  Eğer daha iyi yapamıyorsanız, sen ona gülmek. 
- Erma Bombeck 

27.  bunu yapmak için en etkili yolu, bunu yapmak için. 
- Amelia Earhart 

28.  Hayat aldığımız nefeslerin sayısı ile ölçülen, ancak bizim nefes almak anlar tarafından değil. 
- Maya Angelou 

29.  Gelecek, hayallerinin güzelliğine inananlara aittir. 
- Eleanor Roosevelt 

30.  I do not ama hala devam güzelliği tüm sefalet düşünüyorum. 
- Anne Frank 

31.  . gücü sayesinde, ben onarılacak 

İlham size gelir, ya da bunun için arayan gitmek. Ya yollar, bu yeni bir bakış açısıyla yaşam bakmak yardımcı olur. Bunların arasında en sevdiğiniz seçin ve günlük ilham masanızın üzerinde pin up.

Her Vakit -   [491]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Güzel Sözler Haberleri

 • En Güzel Cuma Mesajları sözleriEn Güzel Cuma Mesajları sözleri

  Cuma günü, müminlerin bayramıdır. Güneşin doğduğu günlerin en hayırlısı Cuma gününde; sevdikleriniz, dostlarınız ve arkadaşlarınızla paylaşacağınız anlamlı cuma mesajları sizler için bu sayfada

  10.09.2015 16:48
 • Uykumu Alım Birazda Unutmak LazımUykumu Alım Birazda Unutmak Lazım

  Saat kaç olursa olsun beni rahatsız edebilirsin, telefon edip arayabilirsin, ancak açıp nezaketle konuşmam artık .. Mesaj atabilirsin, susaram senin bir zamanlar ihmâl ettiğin gibi .. Önceki kadar sert de değilim ..

  31.08.2015 23:33
 • Çiçek ve umut Oku Huzur BulacaksınÇiçek ve umut Oku Huzur Bulacaksın

  Çocukluğumun yedi yaşına kadarki altın dönemi tütün tarlalarında geçti. Altın çağı diyorum ki, renkleri, çiçekleri, ağaçları, küçük böcekleri, incecik yılan yavrularını, badem kabuklarını tanıdığım

  25.08.2015 23:12
 • Yalan Bir Sevgiymiş DemekYalan Bir Sevgiymiş Demek

  Sevdim, çok sevdim .. Deliler gibi .. Bağlandım, bir gün olsun bile sensiz olmadım.. Her saniye seni düşündüm, her saniye ..

  23.08.2015 18:21

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

 • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
 • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
 • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
 • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
 • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler