Eceli beklemek çok zor

Eceli beklemek çok zor

eceli beklemek çok zor ...Merhaba ben bu mektubu size yazmakla derdimi azda olsa hafifletmek ve her bir şahıstan çocuk büyük fark etmez, tavsiye almak istiyorum. Benim yaşım 23 ..

Eceli beklemek çok zor

eceli beklemek çok zor ...
Merhaba ben bu mektubu size yazmakla derdimi azda olsa hafifletmek ve her bir şahıstan çocuk büyük fark etmez, tavsiye almak istiyorum. Benim yaşım 23 ..
Hayatım çok acı, dayanılmaz oldu. Kendim ne zengin ne de fakir ailenin kızıyım. Orta düzey bir ailede dünyaya geldim. Şunları demekte amacım, yani hiçbir maddi sıkıntım yok. Erken yaşta evliliğe girdim.  , ama mecbur olduda söyliyemem. sadece"evet" dedim. Ben öğrenince. Aile kurduğumu ilk bir yılı çok mutluydum. Ama sonradan ailem başarısız oldu. Hiçbir zaman fikirimiz aynı olmadı bununla ilgili kısmet diye düşünüyordum. Evlatlarım oldu. düşünüyordum ki, evlatlarım varsa, her şey düzelir diye.

Ama hiçbir şey değişmedi. Eşimle münasibetim normaldi. Ama ideal ailemiz yok. Biz evli olduğumuz süreçte az beraberliğimiz olurdu. Çünkü anlaşamıyorduk. Çok kötü günler geçiriyordum. Dayak, zulümler ve nihayet baş belası olan kanser hastalığını buldum. Bu bende korkudan ortaya çıktı, Doktorlar böyle diyorlar. Tedavi aldım, hatta derece gibi 2- ci derece verildi hastalığıma. Bu hastalık benim kanımda. Tek kan kanseri değil, böbreyimde de problemim var. Hatta ameliyat olmuştum. Arada ağrılarım çoğalıyor. Geçenlerde doktora müracaat etmiştim. O, bana dedi ki, şükür hiçbir hastalık yok. Sağlıklısın. Çok sevindim. Uçmaya kanadım yoktu. Ama dün ağrılarım yine tutunca evde duydum ki, artik sayılı günlerim kaldığını. Bu sözü annem söyledi: - Artık ağrıları başlar. Benim için dua etti. Ya Rabbi bana bana böyle bir acı gösterme. Ben annemin dediklerini arka odadan duydum.

Birkaç gün önce arkadaşımın evine gitmiştim. Ama çok kalmadım orada. Yine babamın evine geldim. Doktora gitmek için. İstedim ki babamın evinden doktora gideyim. Ben şimdi düşünüyorum, intihar mı edeyim. Çok düşünüyorum. Şimdi iyiyim. Ama birazdan belli olmayan bir zamanda tutuyor, ağrılarım.

Dehşetdir, hiçbir acıya benzemiyor bu ağrı. Allah kimseye yaşatmasın bu acıları ...
Maddi durumumuz iyi. Hiçbir maddi yardıma ihtiyacımız yok. Tedavi oluyorum, ama onun da yardımı olmuyor. Eğer bana bir fikir verirseniz. Ben intihar mı edeyim yada acelimi mi bekliyeyim? Artık dayanamıyorum bu ağrılara ... Yaşamaya hevesim kaldı.
Rica ediyorum mektubumu kahkaha nesnesine çevirmeyin. Belki herkese sıradan görünebilir. Ama bana büyük. Çok rica ediyorum, bana yardım edin. Tavsiye verin.

Her Vakit -   [864]

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 yorum yapıldı
 • Yorum yazmak için tıklayın
 • Yusuf Theend - 27 Ağustos 2015 Perşembe

  Ölüm bir kurtuluş ve bu dünyadan öbür dünyaya ahbablarına dostlarına kavuşmaktır.Şu dünyadaki bütün hastalıklar geçici ve fanidir ne kadar ehemmiyet vermezsen hastalık da çabuk geçer geçmezse de insana rahmettir çünkü hastalık günahları sabun gibi yıkar temizler ve insanı ebedi bir cennete götüren kapıları açar her 1 dakkasi bir saat icabet hükmüne geçer 1 saatlik ibadeti de 24 saat ibadet hükmüne geçer o yüzden sabret ve umudunu kaybetme yaşadığın her an kazançtır isyan etme iyileşmesen de ölüm var ümitli ol geçmiş yılların nasıl geçtiyse bu hastalik da bir gün geçer asıl kurtuluşumuz iman ve ibadettir canı veren Allah'a teslim et yoksa intihar edersen imtihanı kaybedersin

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Sağlık Haberleri

 • Hamilelikte Sabah Bulantıları Neden Olur?Hamilelikte Sabah Bulantıları Neden Olur?

  Hamilelikte sabah bulantılarının nedenleri nelerdir? Sabah bulantıları ne zaman başlar ve tedavi için neler yapılabilir?

  30.06.2016 03:41
 • Sigaranın Zararları Anne Karnında BaşlıyorSigaranın Zararları Anne Karnında Başlıyor

  Dünyada her yıl yaklaşık 6 milyon kişi sigara içmekle ilgili hastalıklar nedeniyle hayatını kaybediyor ve bunun 600.000 de, direkt sigara içtiği için değil, pasif olarak sigara dumanına maruz kaldığı için

  30.06.2016 03:41
 • Ramazan Aydında Diş Sağlığı Problemleri ArtıyorRamazan Aydında Diş Sağlığı Problemleri Artıyor

  İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Periodontoloji Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Burcu Karaduman, ramazan ayı boyunca artış gösteren diş sağlığı problemlerinin nedenlerine

  30.06.2016 03:36
 • BB krem ​​nedir?BB krem ​​nedir?

  Çok kısa sürede ünlenen BB kremler kolaylıkla birçok hanımların gözdesi olmayı başardı. Böylece BB kremlere olan talebin yüksek olduğunu gören birçok kozmetik firmaları da kendi BB kremlerini üretmeye

  02.09.2015 20:16

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

 • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
 • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
 • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
 • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
 • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler