Çiçekli Saç Klipler Nasıl Olur

Çiçekli Saç Klipler Nasıl Olur

Aksesuarlar bir kıyafet tamamlayacak ve parlak görünüm ve araya olun. Saç klipleri ve bejeweled tarak gibi Saç aksesuarları da saç modeli biraz yetenek eklemek için mükemmeldir. Birçok saç aksesuarları piyasada bulunan rağmen, kendi yapım çok tatmin edici bir hobidir.

Çiçekli Saç Klipler Nasıl Olur

Saç aksesuarları saç bile basit, çok çekici ve getiriliyor görünmesini sağlayabilirsiniz. Ama ne yazık ki biz mağazalarda olsun olanlar çok genel ve onları spor her saniye kadını bulabilirsiniz. Ve tasarımcı kadınlar için saç aksesuarları o kadar müsrif değil herkes onları satın alabilirsiniz fiyatlı. Yani yapılacak bir sonraki en iyi şey çok kendi saç klipleri ve tokalarım yapmaktır. Çiçek saç aksesuarları, bu sezon tüm öfke ve saç üzerinde tutturulmuş zaman çok çekici görünüyor. Eğer saç bantları ve saç klipleri gibi çiçek saç aksesuarları yapmak için kullanabileceğiniz birçok malzeme vardır. Evde yapabilirsiniz basit saç aksesuarları biri çiçek saç klipleri olduğunu.Sen enfes saç klipleri yapmak için dantel, kumaş, saten ve grogren kurdele gibi malzemeler kullanabilirsiniz. Burada farklı malzemeler kullanılarak çiçek saç klipleri yapma hakkında tüm görüşmek üzere gidiyoruz. Kumaş Out Çiçek Saç Klipler nasıl olun Bazen size en iyi sonucu verebilir bir DIY projesi yapmak için basit malzeme kullanarak. Aşağıda verilen kumaş kullanarak çiçek saç klipleri yapmaya adım adım talimatları vardır. 

Things gerekli

 • (Sizin seçtiğiniz bir renk) 1 yarda ipek kumaş
 • Güçlü yapıştırıcı
 • Küçük sahte inciler
 • 1 geçmeli klips
 • Kart kağıdı
 • Iğne
 • Nakış ipliği
 • Keçe ½ inç parça
 • Keskin makas

Prosedür

ilk kartı kağıt üzerinde 2 inç çapında, 1 ½ inç çapında ve 1 inç çaplı bir daire işareti, çiçek saç tokası yapmak için. Şimdi bu çevreler etrafını kesin ve bir kenara saklayın. Şimdi ipek kumaş üzerine, bu dairesel şablonları yerleştirmek ve bir kalem ile işaretleyin. Kumaş kesip kenara saklayın. Şimdi sadece kestik kumaş dairesel parçasının büyük almak ve altı eşit parçaya bölün daire. Bir kalem ile bu işaretleyin. Sonra çemberin kenarından sadece üçte ikisine kesti emin işaretlemeler oyulmuş makas keskin bir çift, birlikte. Küçük bir mum yak ve dikkatle mumun alevine kumaş dairesel parçasının kenarına tutun. Kumaş ipekten yapılmış olduğundan, çemberin kenarları yukarı kırışıklık ve bu çiçek yaprakları oluşturacak.Buruşma değilse bu flower daha doğal bir görünüm verir gibi üniforma endişelenmeyin.Şimdi 1 ½ inç ve 1 inç çaplı dairesel ipek kumaş ile tüm işlemi tekrarlayın. Sonraki en büyük en küçük başlayan, diğeri üzerinde tüm dairesel kumaşlarını bir araya. Yaprakları doğal ve çekici görünüyor şekilde hizalanmış olduğundan emin olun. Bir iplik yardımıyla birlikte kumaşın her katmanı diker ve ipek çiçeği merkezinde bazı inci tutkal. Çiçeğin arka keçe küçük bir parça takın ve daha sonra yaylı klibin ön yüzeyine keçeyi takın. Tutkal kurumasını bekleyin. Senin güzel çiçek saç tokası giyilmelidir hazırdır. Kurdela ile Çiçek Saç Klipler olun nasıl sabır kısa ve hızlı bir DIY saç aksesuarı istiyorsanız, o zaman kurdela ile yapılan bu çiçek saç tokası tasarıyı uygun. Bunu yapmak için talimatlar aşağıda önüne alındığında.

Things gerekli

 • (Sizin seçtiğiniz bir renk) 1 yarda saten kurdele
 • Güçlü kumaş yapıştırıcı
 • 1 toka
 • Iğne
 • Iplik

Prosedür

bu çiçek saç tokası yapmak için, öncelikle bunu kırışıklık ücretsiz şekilde saten kurdele demir gerekir. Sonraki ikiye katlayın kurdele ve kırışık. Çalışma masasında önünüzde şeridi yerleştirin ve üçgen şeklinde kendinize doğru şerit sağ tarafını katlayın. Şimdi üçgen şekli üzerinde sağ tarafına şerit sol tarafını yerleştirin. Yukarı size doğru bir şerit ve sola doğru sağ tarafta şerit yerleştirin. Eğer şerit sonuna gelene kadar bu şekilde şerit örgü devam edin. Şimdi yavaşça kendinize doğru şerit kenarlarının birini çekin. Bu güzel gül yaratacaktır.Gül dibine diker ve aşırı kurdelesini kesti. Saten Bobby pin gül Tutkal ve tamamen kurumasını bekleyin. Sizin saten çiçek saç tokası hazır. Sen saten kurdeleler ile daha gül yapmak ve bobby pin bunu tutkal. Çiçek Saç Klipler nasıl olun Tüyler ile Things gerekli


 

 • 1 küçük metalik saç tokası
 • Güçlü kumaş yapıştırıcı
 • 2 küçük tüyler
 • 1 küçük keçe gül

Prosedür

bu çiçek saç tokası yapmak için, tüm yapmanız gereken metal toka üst tarafındaki kumaş yapıştırıcı biraz uygulamak ve daha sonra keçe tutkal içine gül bastırın olduğunu. Herhangi bir hobi merkezi ya da zanaat deposundan sizin seçtiğiniz bir renk keçe gül satın alabilirsiniz. Gül alt iki tüy takın ve tamamen kurumasını bekleyin. Tokası kuruduktan sonra, tüylü çiçek saç tokası hazırdır. Bunlar el yapımı çiçek saç klipleri türünün tek olacak. Ayrıca çiçek saç klipleri yapmak için farklı malzemeler ile deneme ve benzersiz görünümü ile gelebilir. Kendi saç aksesuarları yapmak çok tatmin edici bir hobi ve aileniz ve arkadaşlarınızla yapabilirsiniz, hatta hediye onları.

Her Vakit -   [452]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Biyografi Haberleri

 • Peru KültürüPeru Kültürü

  Peru gittiniz? İşte çeşitli sanat formları, gıdalar, edebiyat ve daha oluşur, bu cumhuriyetin, kültürü bir açıklama bu. Peru kültürüne bir anlayış ve halkının yaşam tarzı için okumaya devam edin.

  29.07.2015 15:22
 • Mel Gibson BiyografiMel Gibson Biyografi

  Tam bir parya bir sevimli, şeytani yakışıklı film yıldızı itibaren, Mel Gibson gibi başka şöhreti inişler ve çıkışlar gördü. Şimdi, o daha bir zorunlu münzevi gibi görünüyor, onun çok kendi Shakespeare

  21.07.2015 14:19
 • Will Smith'in ÇocukluğuWill Smith'in Çocukluğu

  Yetenekli bir oyuncu, yapımcı ve şarkıcı Will Smith gişe rekorları kıran bir dize ile yolunu yukarı Hollywood'un en popüler ünlüler listesini çalıştı ve onun kredi şarkıları vurdu. Aslında Smith, bir film

  21.07.2015 14:19
 • Dr Seuss BiyografiDr Seuss Biyografi

  Dr Seuss bir çok sevilen Amerikalı çocuk yazar ve karikatürist oldu. Bu Buzzle makaleleri hayatının ve o bugün için bilinen neler yapmaktan hoşlandığını yapılan diğer etkinlikler aracılığıyla alır.

  09.07.2015 15:34

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

 • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
 • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
 • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
 • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
 • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler