Ayrılmak mı istiyorsun?

Ayrılmak mı istiyorsun?

Benim sizlerin nasihatlaerinize ihtiyacım var .18 yaşındayım, öğrenciyim. Çocukluktan beri birini seviyorum ve onu sevdiğimi asla bu zamana kadar söylemedim. Sonrada oda beni sevmeye başladı, yani öyle zannediyordum. Konuştuk ama, sonra aramızda sorun çıktı ayrıldık.

Ayrılmak mı istiyorsun?

Merhaba, bayanlar ....
Benim sizlerin nasihatlaerinize  ihtiyacım var .18 yaşındayım, öğrenciyim. Çocukluktan beri birini seviyorum ve onu sevdiğimi asla bu zamana kadar söylemedim. Sonrada oda beni sevmeye başladı, yani öyle zannediyordum. Konuştuk ama, sonra aramızda sorun çıktı ayrıldık.
Aylar geçtikten sonra kendisi barıştı ve ailem oğlanı istemedi. Çünkü, eğitimi ve maddi durumu, ailesi aramızda problem oluştu. Ama ben onu çok seviyorum.
İlk sevgimdir ve bundan başka kimseyi sevemem. Bu yıl Eylül ayında barıştık ve artık geçmişte olanları unutmuşduk.
4 aydır münasinətimiz var ve dediğine göre ailesinde problemler çözüldü gibi büyüklerini göndərəcək, ben de ailemi ikna edeceğimi düşünüyordum. Her gün yazıyordu, bana karşı kayıtsız değildi. İlk zamanlar çok dikkatli, ve iyiydik ama, bu aralar aramaz sms yazmıyor. "Ayrılmak mı istiyorsun?" diye sual ettim, razı değil. Ama artık 3 gün oldu, haber alamadım kendisinden aramıyorda.
Ne yapayım bilmiyorum? Bana yardım edin ...

Her Vakit -   [926]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler