10 Sevimli Kardeş İlişki Şarkısı

10 Sevimli Kardeş İlişki Şarkısı

Arkadaşlar Ross ve Monica'nın ilişkisine bir göz atın; bir erkek kardeşi ve kız kardeşi ilişkinin mükemmel bir örnek vardır. Eğer kardeşinle elbiselerini veya makyaj veremiyoruz rağmen, kesinlikle onlarla bazı iyi vakit paylaşabilirsiniz. Bu makalede kardeşi ve kız kardeşi sevgi, yaklaşık 10 şarkılık bir liste hazırladı.

10 Sevimli Kardeş İlişki Şarkısı
"Kardeşlerim elleri ve ayakları kadar yakınız." 
- Vietnamca Atasözü


O yiyecek çaldı ve arkadaşlarının önünde seni utandırıyor zaman nefret etti. Ama hey hatta bir kuruş harcamadan, kendi kişisel bodyguard olsun. Bir erkek kardeşi ve kız kardeşi ilişkisi her zaman, Tom ve Jerry gibi birbirleri ile savaşmaya hazırdır. Ama üçüncü bir kişi birlikte onlar olacak kesinlikle çete, bunlardan birini incitmek tehdit ve birbirlerinin en kötü yanlarını ortaya çıkarmak. Eğer bir erkek kardeşi ve kız kardeşi tarafından paylaşılan bir ilişki tasvir birçok şarkı var. Farklı türlerde aittir; Bazı düğünlerde çalınabilir ve bazı erkek kardeş kız kardeş dans için uygundur. Diğerleri güzel iki kardeş ilişkisi ve onun çeşitli tonları etrafında dokuma Bazıları, kız kardeşi ya da diğer yönde bir kardeşi fedakarlıklarla şeklindedir.Burada verilen 10 sevimli kardeş şarkıları vardır. Bu arasında bazı iyi olanları bulabilirsinizaile şarkıları da.


 

# 1: Brothers & Sisters Coldplay
Şarkı

Kardeşlerim birleştirmek 
O hayatınızın zamanı hayatınızın zamanı 
, yıkın yıkmak 
etrafında sevgi yaymak için Got etrafında yaymak lazım.
Her erkek kardeşi ve kız kardeşi ilişki için mükemmel, kardeşlerimiz bir araya gelip ne olacağı hakkında bu şarkı konuşuyor. Onlar bir araya zaman, onlar engelleri aşmak için dünyadaki bütün gücüne sahip. Bazen düşük hissediyorum, ama onlar güçlü birbirlerini tutun.

 

# 2: Biz Diana Ross tarafından Grow Up
Şarkı Sözleri

Biz büyüdükçe, ben çok olacak? 
sen? büyük ve güçlü olacak 
? dizlerimin göstermek elbiseler giymek Will 
size iki kat daha uzun pantolon giymek mi?
Bu şarkı aynı zamanda onun arkadaşı ağabeyi ile söyleşmek bir kız kardeşi bahsediyor.O büyüdükçe onlar geçiyor olurdu ilgili tüm değişiklikleri konuşuyor. Ama şarkıcı aynı zamanda değiştirmeniz gerekmez, onlar hayatları boyunca arkadaşlarını kalacağını göstermektedir.

 

# 3: Miley Cyrus tarafından From You Öğrenilmiş
Şarkı Sözleri

Bazen bana söylemek için çalışıyoruz duyamadım 
Ben bilmeniz gereken herşeyi biliyordu düşündüm 
ben açacak kapıları olduğunu anlamadı 
yere beni götürür müsün ben gitmek istedim.
Bir kardeş kardeşi dan onun etrafında kendisi hakkında çok şey öğrendim ve dünyayı nasıl bahsediyor çok güzel bir şarkı. O nasıl kendisi için ve onun için güçlü olmak için onu öğretmek için kardeşi minnettardır.

 

# 4: Terence Trent D'Arby Little Sister Dance
Şarkı

Senin sallanan sandalye büyükannem 'outta' Kalk! 
Ya da daha doğrusu sen büyükanne dans? ister misiniz 
Hey sen! hayalet vazgeçmek 
şimdi aklından çıkmıyor 
onu haykırmak.
Peki, senin kardeş düşük duygu ve dertli olduğunu, daha sonra bu ona adamak için mükemmel bir şarkıdır. Bu şarkı bir kardeşi düşük olması durdurmak ve onun hayattan zevk başlamak için kız kardeşini anlatıyor nasıl bahsediyor. Kızın olursa olsun hayat olur ne kadar zor vazgeçmek değil soruyor.

 

# 5: James Taylor tarafından Arkadaşa Got
Şarkı

aşağı ve sıkıntılı ve sen bir yardım eline ihtiyaç 
ve hiçbir şey, dur, hiçbir şey doğru gidiyor. 
Gözlerinizi kapatın ve beni düşün ve yakında orada olacağım 
hatta en karanlık gecelerinde neşelenmek için.
Bu şarkı bir kardeşi kız kardeşini teselli etmeye çalışıyor nasıl bahsediyor ve o bir arkadaş var ve yalnız olmadığını söylüyor. O üzgün olduğunda o her zaman ona güvenebilirsiniz.

 

# 6: Phineas ve Ferb Little Brothers
Şarkı

Küçük Kardeş, 
ben ilk eve geldiğinde, hatırlıyorum 
Sonra kendi başka, küçük kardeşi geldi. 
Benim oyuncak kırmak bile, 
sen hep benim olacak 
küçük kardeşler.
Bu haklı bir erkek kardeşi ve kız kardeşi tarafından paylaşılan ilişkiyi açıklayan mükemmel bir şarkıdır. Genç oldukları zaman her şeyin üzerinde bir sürü kavga ve birbirlerinin oyuncaklar bölünürler. Ama bu olursa olsun, onlar hep onun kardeşleri olacağını kavga ne kadar birbirini seven durdurmak ve anlamına gelmez.

 

# 7: Suzanne Vega Brother Mine
Şarkı

Sonny çocuk, yeni ayakkabı ihtiyacınız 
iyi kasabaya gitmek ve daha sonra Cuma gecesi olsun 
düşünmek gel evlat, hemen her şeyi ihtiyacım 
Ama işler yoluna girecek düşünüyorum.
Bu şarkıda, bir kardeş iyi bir çocuk olmak için nasıl kardeşi vaaz. O bir baş belası ona çağırır ama o sadece bir çocuk olduğu için ona bağırma değil biliyor. O, onun iyi olacak ve işler çok yakında iyi olacağını gelemeyeceğini söyler.

 

# 8: O ağır değil mi, o Hollies tarafından My Brother var
Şarkı

Yol uzun 
, birçok dolambaçlı bir dönüş ile 
nerede? kim bilir bizleri O 
kim bilir nereye? 
Ama ben güçlüyüm 
, onu taşıyabilecek kadar güçlü 
o ağır değil, o benim kardeşim
Eğer onlar ihtiyacınız olduğunda onlara yardım umursamıyorum kardeşlerine olarak diğerlerini düşünün şarkı, çok basit ama güçlü bir anlamı vardır. Bu şarkı bizim hayatınızı kolaylaştırmak için birbirleri ile bizim yüklerini paylaşmak için bize öğretir.Bir erkek kardeşi ve kız kardeşi arasındaki bağ güçlüdür ve her zaman birbirleri için vardır. Eğer kardeşin Birini aradığınızda kez, o sizin için bir yük olmaya devam etmez.

 

# 9: John Legend ile değiştirmek için Do not Have
Şarkı Sözleri

Oh (ooh) hatırlıyorum 
aile her şey ne zaman?(Ooh) 
Oh hatırlıyor musun?(Ooh) 
O kadar uzun zaman önce oldu ve çok (ooh) değişti.
Bu şarkı her iki kardeşte ve nasıl o şeyler güzel zaman zamana geri dönmek için can atıyor arasında nasıl değiştiğini anlatıyor. İki ve izin aşk arasında kötü şeyler yapmak aralarındaki mevcut değil tanrıya dua ediyor.

 

# 10: Bill Withers tarafından Lean On Me
Şarkı

Bazen hayatımızda 
hepimiz ağrı var, hepimiz üzüntü var 
ama biz akıllıca eğer 
Biz her zaman yarın olduğunu biliyorum.
Hepimiz kardeşiz ilgili BIR dokunaklı bir şarkı. Biz tüm acımızı paylaşmak için birini hayatımızda inişler ve çıkışlar var ve istiyorum. Ve bu birileri kardeş olabilir. Bu şarkıda, bir kardeş kardeşi teselli ve onunla yaptığı yükünü paylaşabilir ona sağlar.
Her Vakit -   [538]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Şarkı Sözleri Haberleri

  Video Galeri

  Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

  Son Eklenenler